Marián a Ivana Gáboríkovci sa už viac ako mesiac tešia z dcérky, ktorá nedávno so svojimi známymi rodičmi absolvovala prvé profesionálne fotenie. Pozrite sa, ako to celej rodinke pristalo!

V noci z 19. na 20. mája sa na svet vypýtala prvá dcéra úspešného hokejistu Mariána Gáboríka a jeho manželky Ivany, pričom rozkošné bábätko dostalo meno Bella. ,,Bella, vitaj na našom svete! Sme viac než šťastní, že ťa máme v našich životoch,” tesne po jej narodení napísal na svoj Instagram čerstvý otecko. Novopečená mamička bola v tomto smere o čosi stručnejšia: ,,Najkrajší pocit na svete!”

Pred pár týždňami manželia Gáboríkovci zobrali svoj malý uzlíček šťastia na jeho prvé fotenie, za ktorým stojí rovnaký fotograf ako ten, čo slávnemu páru vytvoril pamiatku na svadobný deň. Ján Čechovský opäť spravil výbornú prácu, ktorou sa môžeme len kochať. ,,Belline prvé fotenie pred pár týždňami. Išlo jej to skvele. Zvykni si na to, zlatíčko!” Marián uviedol ku krásnej čierno-bielej snímke. Naozaj nádherná rodinka!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/mgaborik12/iversanns