Medzinárodný deň žien je za nami a my veríme, že vás muži vo vašom okolí zahrnuli samými peknými slovami. Známy sviatok neostal bez povšimnutia ani u rapera Kaliho, ktorý pri tejto príležitosti ukázal fanúšikom ženy svojho života.

Jeden z najobľúbenejších slovenských raperov sa stal v polke februára otcom krásnej dcérky Nelky. A tak je logické, že sa jeho malá princeznička dostala na piedestál všetkých hodnôt. ,,…to sú tie momenty, kedy nič neni tak podstatné, aby to nepočkalo,” nedávno okomentoval jednu z momentiek s dcérkou Kali.

Kali

O Kaliho lásku sa ale s bábätkom delí, samozrejme, jeho maminka, raperova priateľka Alica, a taktiež mamina samotného hudobníka Kornélia, prezývaná Nela. Malé dievčatko tak dostalo meno práve po nej. Jedna z najdôležitejších žien v živote aktuálneho kouča speváckej šou The Voice však, bohužiaľ, pred 15-timi rokmi zomrela.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

,,3 ženy môjho života, všetko naj ku MDŽ. Ale aj vám ostatným, dievčatám, ženám, maminám, babkám… pekný deň žien,” napísal Kali ku trom úžasným fotografiám svojich milovaných, pričom treba uznať, že krásnej maminke akoby 36-ročný fešák z oka vypadol.

Dcérka Nelka
Priateľka Alica
Mamina Nela

Zdroj/Foto: Instagram/Dezertkalimusic

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.