Herci Maroš Kramár a Ibrahim Maiga sú na scéne už dlhé roky. Obaja majú svoje fanúšikovské základne, s ktorými komunikujú prostredníctvom sociálnych sietí. Rodák z Mali však s obľubou zdieľa aj vlastné politické názory. 

Situácia na Ukrajine spustila na Ibiho Facebooku vlnu statusov. Exotický zabávač tvrdí, že Slovania by mali držať pokope. ,,Nedávno NATO s USA bombardoval Srbsko, Irak, Líbyu, Sýriu, atď… tým zabili milióy nevinných ľudí len preto, že niekto posúdil, že je to tak správne,“ rozhorčil sa na populárnej sieti Maiga.

,,Pohár pretiekol, Rusi nemohli dovoliť, aby sa NATO priblížilo k hraniciam, to už by bola otázka, byť či nebyť. Dlho varovali, ale USA a EU nepočúvali. A toto je výsledok vojna na Ukrajine. Rusko má jediný cieľ – zničiť komplet vojenský arzenál na Ukrajine, zabrániť im vstup do NATO, zastaviť ukrajinský fašizmus na Dombase,“ tvrdí Ibrahim, čo nenechalo chladného jeho kamaráta Maroša Kramára – ten mu poslal jasnú správu.

,,Ibi, vieš, že ťa mám rád, ale asi ťa budem musieť bloknúť. Už dlhší čas sledujem tvoje názory a mám strach z tých poloprávd, ktoré tu podsúvaš. Asi tu môj komentár dlho nevydrží, lebo ako vidím, máš tu len tých, ktorí s tebou súhlasia. Tak sa maj a prajem tebe aj tvojej rodine veľa šťastia,“ odkázal Maroš, na ktorého slová sa Maiga rozhodol reagovať.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Ďakujem, Maroš, každý máme svoj názor, kiežby si vedel, koľko ľudí zabili aliancia Francúzsko, EÚ a US v Mali a vďaka Putinovi sa to zastavilo. Tu v Mali nedávno vystieľali a podpálili plný linkový autobus so ženami a deťmi, všetci mŕtvi a my sme zistili, že takéto zvery zbrojí a platí západná koalícia a mierové sily. Takže ma kľudne blokni, raz mi určite dáš za pravdu. Vyzerá to tak, že si na strane zla. Čo ma veľmi mrzí,“ zavesil na svoju nástenku 59-ročný muž.

Foto/Zdroj: Facebook – Ibrahim Maiga, Instagram/maroskramar