Čerstvý manželský pár sa od svojej senzačnej svadby, ktorá sa odohrala v máji tohto roka, zúčastňuje pravidelne verejných podujatí. Zvedavým očiam fotografov tak nikdy neunikne, pričom ľudia za objektívom často vedia viac než ostatní.

Najbližšie k princovi Harrymu a jeho manželke Meghan má práve kráľovský dvorný fotograf Arthur Edwards, ktorý fotil v paláci viac ako 44 rokov – vojvodu pozná od čias, keď bol ešte bábätko. Za to obdobie si k jednotlivým členom rodiny vytvoril dobrý vzťah. Vzhľadom k tomu, že Harry patrí k Arthurovým obľúbencom, jeho správanie si veľmi dobre všíma a ako sa vyjadril, po svadbe u neho spozoroval určité zmeny.

meghan a harry

Fotograf vraví, že princ je na svojich oficiálnych cestách menej uvoľneným, ako býval kedysi a pôsobí oveľa reprezentatívnejšie – presne tak, ako sa na vojvodu patrí. Edwards sa doslova vyjadril, že „to už viac nie je starý Harry.“ Vníma ho ako ostražitejšieho a zodpovednejšieho muža, ktorý si dáva pozor, čo médiám povie a veľmi chráni svoju manželku Meghan. Podľa jeho slov mladému sympaťákovi záleží na tom, aby nepovolaným neunikli žiadne informácie z ich súkromia.

meghan a harry

Tiež dodal, že Harry a Meghan si medzi ľuďmi navzájom prejavujú väčšiu náklonnosť než je u väčšiny kráľovskej rodiny zvykom. Často sa držia za ruky alebo sa jemne dotýkajú chrbta. Zdá sa tak, že v tomto prípade ide o naozaj pravú až „rozprávkovú“ lásku. Niet teda žiadnych pochýb o tom, že sa dvojica veľmi ľúbi, čo sa nebojí prezentovať ani verejne.

Zdroj: ca.sports.yahoo.com | Foto: Instagram