Celý hudobný priemysel v uplynulých hodinách zachvátil ošiaľ menom odovzdávanie cien Grammy 2020! Okrem srdcervúceho vystúpenia Camily Cabello či prepísania historického rekordu mladou interprétkou Billie Eilish sa oči mnohých divákov upierali na honosné róby celebrít. V tomto smere najviac vynikla speváčka Ariana Grande, tá sa ako mávnutím čarovného prútika zmenila na okúzľujúcu princeznú.

Slávnostný galavečer sa niesol v duchu extrémne silných emócií, ďakovných prejavov, vydarených vystúpení či prepychových outfitov za hriešne vysoké sumy. Mladá hviezda Ariana Grande rozhodne nenechala nič na náhodu a do sály vkročila s neodolateľnou gráciou.

Ariana Grande

Hudobná akadémia každoročne udeľuje ceny tým najlepším z najlepších, pričom tento rok odovzdávanie zlatých sošiek naplno ovládla len 18-ročná Billie Eilish. Teenagerka síce vyniká v hudobnej tvorbe, no čo sa prezentácie týka, za skúsenou kolegyňou Arianou ešte má čo doháňať.

26-ročná Američanka sa predviedla v nariasených sivých šatách obrích rozmerov, doladených výrazným líčením, uhladeným účesom a hodvábnymi rukavičkami. Úspešná speváčka si pozornosť dosýta užívala, keďže neváhala pózovať pred desiatkami objektívov, zachytávajúcimi luxusný módny kúsok v plnej kráse. Internetom tiež začali kolovať koláže, prirovnávajúce Arianu k slávnej Popoluške.

Ariana Grande Grammy

Ariana Grande

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

 

Foto: Instagram/recordingacademy, Twitter, Wallpapercave.com