Včera večer sa konala jedna z najpoprednejších udalostí, ktorá každoročne otvára prestížnu plesovú sezónu. Na Plese v opere 2019 sa predviedli mnohé známe tváre zo sveta slovenského šoubiznisu či politického diania. Najmä dámy si tento večer vychutnali a nenechali nič na náhodu. Nádhernú róbu zvolila aj Zlatica Puškárová, ktorá pripomínala kráľovnú na zámku.

Tvár Televíznych novín by na takejto významnej udalosti rozhodne nemohla chýbať. Po boku partnera Patrika Švajdu sa už každoročne zúčastňujú Plesu v opere, čím zároveň prispievajú na charitatívne účely. Tento rok bude výťažok venovaný na pomoc znevýhodneným deťom.

Zlatica Puskarova Svajda

Pôvabná markizácka hviezda sa pre túto príležitosť poriadne vyfintila a na verejnosti sa ukázala ako skutočná dáma podporujúca dobrú vec. „Krásny dobročinný Ples v Opere. Spolu s Patrikom každý rok radi prispievame na projekty, ktoré Ples v Opere podporuje. Štát pri znevýhodnených detičkách zaostáva, aj preto je skvelé, že sa noblesa spája s ľudskosťou. Ďakujeme aj tento rok za pozvanie,“ napísala Zlatka k nádhernej fotografii, ktorá doslova vyráža dych.

Partnerka Patrika Švajdu tento rok stavila na dlhú honosnú róbu s kvietkovaným motívom. Ako sama prezradila prostredníctvom hashtagu, tento prepychový kúsok pochádza z dielne vychýrenej módnej návrhárky Jany Pištejovej. Nielen prekrásne šaty, ale i celkový vzhľad Puškárovej sa stretol s veľmi pozitívnymi ohlasmi.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zlatica Puskarova

Zdroj/Foto: Instagram/zlaticapuskarova