Milovaná i nenávidená prominentná osobnosť sa po dlhej dobe opäť vrátila do sveta sociálnych sietí. Kim Kardashian West po niekoľko mesačnej odmlke pridala prvý príspevok, ktorým dala jasne najavo, čo je pre ňu v živote najdôležitejšie.

36-ročná populárna Američanka s arménskymi koreňmi, ktorá je neodmysliteľnou súčasťou najznámejšej rodiny “za veľkou mlákou”, sa opäť pomaly dostáva k slovu. Kim Kardashian West sa po nepríjemných zážitkoch rozhodla stiahnuť z očí verejnosti a jej sociálne účty zostali na dlhšiu dobu bez nových príspevkov.

Po trinástich týždňoch však obľúbená tvár reality šou pridala na svoj Instagram novú fotografiu. Snímka zachytáva jej najbližšiu rodinu, na ktorej je jej manžel Kanye West a ich dve malé rozkošné detičky. Modelka a príležitostná herečka tým zjavne chcela dať najavo, že sa medzi nimi nekoná žiadny rozchod a rodina stále drží pokope.

Fotka, ktorá je na svete len štrnásť hodín, získala už vyše tri milióny “páčikov” a jej verní fanúšikovia ju vo svojich komentároch vítajú naspäť. Mnohí z nich napísali, že im neskutočne chýbala. Čas ukáže, ktorým smerom sa Kim vydá. Možno sa vráti späť k svojmu starému “ja” a bude sociálne siete zásobovať rôznymi fotografiami od výmyslu sveta alebo to bude práve naopak.

Foto: Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Barra
Milovníčka zvierat, poľných kvetov, ezoteriky a dobrých seriálov, ktorá miluje šoubiz a nevšedné témy.