V poslednej dobe sa roztrhlo vrece s kurióznymi trendami, aké by ešte v minulom storočí spoločnosť tolerovať nedokázala. Obojpohlavní ľudia, umelý vzhľad či obrovské telesné proporcie – to všetko sú čoraz viac šíriace sa bizarnosti, akým prepadá nemalé množstvo osôb. Mladá dievčina zo zahraničia si povedala, že sa vo sfére plastických úprav stane priekopníčkou a zjavne sa jej to veľmi darí.

Natasha sa narodila v Srbsku, no neskôr sa s rodinou presťahovala do Švédska. V neskoršom teenagerskom veku v jej živote nastal významný zlom, keď prepadla vášni sledovať netradičné modely v časopisoch.

Takto Natasha vyzerala pred zásahmi do tela

Plavovlásku najviac zaujali dámy obdarené výraznými krivkami, čo túžila dosiahnuť aj ona samotná. V tej chvíli bolo rozhodnuté a Natasha si zaumienila, že sa stane nositeľkou najväčšieho pozadia na svete. Blondínka absolvovala rad plastických operácií, výsledkom čoho je nielen neprehliadnuteľné poprsie, ale predovšetkým obrovitánsky zadok s obvodom neuveriteľných 190 cm.

Kočka, ktorá sa v priebehu pár rokov zmenila na nepoznanie, si okrem iného nechala napichať pery, podstúpila niekoľko ďalších zásahov na tvári, pričom všetkými korekciami sa pýši prostredníctvom pózovania pred objektívom či na sociálnych sieťach. Znie to šialene, no z Natashi je dnes jedna z najžiadanejších modeliek a vďaka ozrutánskym prednostiam sa dokáže obohatiť o celkom slušný balík.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: YouTube | Foto: YouTube, Instagram/natasha_crown_officials_