Zuzana Plačková je známou milovníčkou luxusu, ktorá sa rozmaznáva darčekmi, aké si človek s bežnou výplatou dovoliť rozhodne nemôže. Pred rokmi však na tom bola rovnako aj ona. Rodená Kysučanka si ale tvrdo išla za vysnívaným cieľom, za čo ju dnes obdivujú tisíce ľudí. S nimi sa populárna kráska najnovšie podelila aj o informáciu ohľadom zárobkov, ktorými si plní peňaženku prostredníctvom Instagramu.

Ako to dokázala? Pýtajú sa mnohí fanúšikovia Zuzany Plačkovej, ktorých zaujíma, ako sa jej podarilo dosiahnuť to, že už nejaký ten rôčik patrí k najvyhľadávanejším slovenským osobnostiam na sociálnych sieťach.

Zuzana Plačková

Obľúbená influencerka za svojím úspechom vidí najmä fakt, že na sebe neustále maká a snaží sa o to, aby jej sny neostali iba snami. K luxusnému životu sa totiž dopracovala len vďaka sebe. ,,Kedysi som aj ja žila z bežnej výplaty, robila som v herni a potom čašníčku. Nie vždy to bolo ľahké, ale snažila som sa to zmeniť a vždy som vedela, kam to chcem dotiahnuť,” Zuzana odpovedala na otázku od fanúšika ohľadom toho, ako si začala zarábať.

Zuzana Plačková bez mejkapu

Okrem toho si známa podnikateľka myslí, že byť chudobným nie je hanba. ,,Hanba je byť chudobný a nič nerobiť preto, aby si sa mal lepšie,” napísala na Instagram, kde sa vyjadrila i k tomu, koľko peňazí si zvykne zobrať za reklamu.

,,Záleží od produktu a či je to jednorázová reklama alebo na pol roka, rok. Čiže 2000 – 100 000 eur plus DPH,” uviedla na rovinu Plačková, ktorá doplnila, že vrchná hranica sa týka dlhodobých spoluprác. Mnohí však možno netušili, že pri rozbiehaní svojej insta kariéry atraktívna brunetka propagovala produkty či služby najprv zadarmo, neskôr za almužnú a až postupne sa dopracovala k vyšším cifrám. Pri osobách, ktorých nesleduje ani 100 tisíc ľudí a napriek tomu sú schopní vypýtať si za reklamu stovky eur, sa jej preto zastavuje rozum.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/queen.plackova