Jedna z najväčších celosvetových popových hviezd prichádza na Slovensko! Desaťtisíce fanúšikov, milióny predaných singlov a albumov, XY prvenstiev v hitparádach, Katy Perry, vitaj!

30 ročná americká hviezda vystúpi v bratislavskej Slovnaft Aréne už dnes, 27.2.2015 o 19:00, v rámci svetového turné The Prismatic World Tour. Odznieť by mali skladby z kompletného prierezu jej kariéry od roku 2008 vrátane I kissed a girl, Thinking Of You, Dark Hause či Firework. Ako predskokanka sa predstaví a publikum zahreje vychádzajúca anglická hviezdička Charlie XCX, ktorú môžete poznať zo skladby ,,Doing”, ktorú naspievala s Ritou Orou.

Prvý koncert z The Prismatic World Tour sa uskutočnil v Írsku v Belfaste, v pondelok sa Katy ukázala v Prahe, včera vo Viedni a dnes je len naša. Tour bude zavŕšené 7. marca koncertom v Stockholme a potom možno príde aj nový hit. My sa už nevieme dočkať a večer si ideme plniť Teenage Dream. A čo vy, uvidíme sa? :)

katy3 katy5 katy1 katy

Video: Youtube

Foto: Facebook

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)