„Hell is gone and Heaven’s here, I’m coming out on tour next year…” sa ozvalo koncom minulého roka, kedy Robbie Williams svetu oznámil, že pripravuje nové koncertné turné s názvom ,,Let Me Entertain You“!

Spevák, ktorý už navštívil susednú Prahu a Viedeň, zavíta konečne aj do Bratislavy po prvýkrát už 18.4.2015, kedy predvedie strhujúcu show plnú hitov a kvalitného spevu. Robbie je večným rebelom a uznávaným pojmom v rámci svetovej popmusic. Jeho viac, ako 20 ročná kariéra začala v skupine Take That, z ktorej odišiel a získal celosvetovú slávu. Predal viac ako 80 miliónov albumov, podmanil si ľudí aj kritikov a napriek divokému životnému štýlu sa stal manželom a otcom dvoch detí.

Nekontrolovateľná energia, ktorá prúdi z Robbieho Williamsa bude prenesená aj do nášho hlavného mesta, v ktorom vystúpi so svojím dlho očakávaným programom už 18.4.2015! Koncert otvorí švédska sesterská skupina ,,Baskery“ a potom už bude pokračovať Robbie so svojim 24 pesničkovým programom. Zaznejú najväčšie hity ako Let Me Entertain You, Rock DJ, Come Undone, Feel, Supreme a koncert tradične ukončí skladbou Angels.

2

Ak ste zohnali lístky, na takmer okamžite vypredaný koncert, gratulujeme vám. Momentálne sú zázračne opäť v predaji a musíme povedať, že my sa už nevieme dočkať! V nedeľu vám prinesieme unikátnu reportáž z koncertu a už teraz nepochybujeme, že sa máte na čo tešiť :)

Video: YouTube

Foto: Twitter