Moderátorka Barbora Krajčírová si momentálne užíva rodinnú idylku na materskej dovolenke. V lete minulého roku pribudol do jej klanu chlapček Kristián, na ktorého doma čakala staršia sestra. Tá sa teraz s maminou predstavila v plnej kráse a ľudia sa nestačili diviť.

Amiu porodila blondínka ešte v čase, keď niesla priezvisko Rakovská a po jej boku stál spevák Tomi Popovič. Tento vzťah ale nakoniec stroskotal a rádiová spíkerka našla neskôr šťastie po boku poslanca Ľuboša Krajčíra.

krajčírová deti

Odkedy sa atraktívna plavovláska stala dvojnásobnou maminou, jej profil zaplnili najmä fotografie s bábätkom. 10-ročná slečna síce celú tvár príliš často neukazuje, no mamine je pri bračekovi nápomocná stále.

Barborka sa najnovšie rozhodla potešiť sledovateľov na Instagrame perfektnou pózou práve s dcérou. Fanúšikovia okamžite spozorovali jej obrovskú podobnosť s moderátorkou, ktorej v mladučkej slečne očividne rastie verná kópia. ,,Krásne ste, dcéra je celá mamina,” nadchla sa jedna z obdivovateliek, pričom podobných postrehov pribúdalo zo všetkých strán.

barbora krajčírová dcéra

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

krajčirova dcéra amia

Zdroj|Foto: Instagram/Barbora.krajcirova