Moderátorka Barbora Krajčírová sa stala na sklonku júla dvojnásobnou maminou, keď poslancovi Ľubošovi Krajčírovi priviedla na svet ich prvého spoločného potomka. Synček dostal krásne meno Kristián, no plavovláska jeho tváričku po pôrode zakrývala. Po návrate z nemocnice sa však pochválila priam anjelskou snímkou obidvoch nevinných ratolestí, sladko spinkajúcich bok po boku.

Známa rádiová spíkerka má z predošlého vzťahu so spevákom Tomim Popovičom dcérku Amiu, z ktorej sa len pred pár dňami stala staršia sestra. O tom, že si k bračekovi ihneď vypestovala silné puto, svedčí i emotívny záber na Instagrame.

Barbora Krajčírová

Barborka si mohla svoj poklad konečne priviesť domov z pôrodnice, čím sa spustil každodenný kolotoč materských povinností. Zdá sa, že so starostlivosťou o bábätko majú plné ruky práce nielen naradostení rodičia, ale tiež vzorná 9-ročná školáčka.

Blonďaté dievčatko neopúšťa bračeka ani počas spánku – hrdej mamine sa podarilo dvojicu zachytiť počas spoločného oddychu, z čoho vznikla vskutku čarovná momentka. Fanúšikovia tak mohli okrem súrodeneckej lásky naviac aspoň sčasti uzrieť, ako malý anjelik Kristián vlastne vyzerá!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<

Barbora Krajčírová deti

Zdroj|Foto: Instagram/Barbora.krajcirova