Barbora Krajčírová porodila svoje druhé dieťatko len jeden deň po speváčke Márii Čírovej, z ktorej sa stala už trojnásobná mamina. Hviezdna rádiová spíkerka má z predchádzajúceho vzťahu dcérku Amiu, tá sa úlohy staršej sestričky zhostila priam bravúrne. Školáčka tak nesmela chýbať ani na prvej prechádzke s kočíkom, kde zažiaril nielen značkový voz pre bábätko, ale taktiež rozkošné dievčatko!

34-ročná moderátorka prežíva mimoriadne šťastné obdobie, keďže si len pred pár dňami priviedla domov novonarodeného synčeka, ktorého otcom je známy poslanec Ľuboš Krajčír. Malý Kristián sa stal v domácnosti síce hviezdou číslo jeden, no stále sa nezabúda ani na priania jeho staršej sestry.

Barbora Krajčírová deti

Amia pomáha mamine vo všetkom, čo treba. Kým ju minule Barborka zachytila počas uspávania mladšieho bračeka, teraz sa pochválila prvým kočíkovaním. Plavovláska zvolila obľúbenú značku mnohých slovenských celebrít Joolz – tieto moderné kombinované kúsky sa cenovo pohybujú v stovkách či dokonca tisíckach eur.

Pozornosť však nepútal len luxusný model pre chlapčeka, ale tiež dievčatko, ktorého vlásky žiarili na všetky strany. ,,Naša prvá prechádzka v tomto mega krásnom vinohrade s prázdninovým účesom. Inak toto vraj teraz mega ultra fičí, tak som rada, že sa dostávam do trendov vďaka mojej dcére,“ Barbora Krajčírová dala dcérke zapliesť vrkoče s farebným kanekalonom, ktoré sa najmä v letných mesiacoch tešia u dievčat obrovskej obľube.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Barbora Krajčírová

Zdroj|Foto: Instagram/Barbora.krajcirova