Česká topmodelka Simona Krainová už celé 2 mesiace trávi na slnečných plážach Karibiku, odkiaľ svojich sledovateľov zasypáva príspevkami na sociálnych sieťach. A hoci jej fanúšikov fotky plné energie celkom bavili, posledným videom veľkú skupinu pohoršila. 

Simona na svoj Instagram nahrala video, kde je na pláži vidieť čokoládovú krásku v bikinách, ktorá sa pýši plnými krivkami bez ohľadu na názor okolia. ,,To mi bude trvať ešte dlho, kým sa dostanem do karibkskej formy. Tu platí – čím väčšie, tým lepšie. Tak ja idem pre tú snickersku alebo dve,” napísala ironicky do príspevku.

Atraktívna blondínka, ktorá na svojej postave pracuje aj počas dovolenky, svoje slová volila veľmi nešťastne. A hoci mohla komentár myslieť aj ako kompliment, mnoho sledovateľov dvojnásobnej mamičky si to vysvetlilo presne naopak.

,,Netuším, aké dobroty si tam dávate vy, skutočne. Ale dospelá žena by sa takto posmievať niekomu nemala a ešte k tomu verejne známa osobnosť,” komentovala istá neznáma, ktorej názor zdieľalo mnoho ďalších osôb. ,,Napadlo vám, že niekto iný sa môže baviť zasa na váš účet? Myslím, že k tomu vôbec netreba extra dlhý komentár. To vypovedá o všetkom. Tomuto videu sa hovorí úbohosť, zaznelo taktiež.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Avšak populárna Češka sa nestala terčom kritiky len kvôli zle vysvetlenému komentáru. Mnohým ľuďom prekážalo, že si dovolila niekoho bez dovolenia natočiť v dvojdielnych plavkách a zavesiť to na svoj profil.

,,Trochu nechápem, prečo ju hneď natáčate. Obdivujem paní, že je sebavedomá a nezáleží jej, čo si myslia druhí. Ale nepríde mi to úplne v poriadku ju hneď točiť,” do Krainovej sa púšťali instagramoví užívatelia . ,,Toto je točené s výsmechom a uštipačnosťou hodnou pubertiačky,” rozčuľoval sa ďalší sledovateľ, pričom všetky vyjadrenia si môžete prečítať nižšie.

>>>SPOMÍNANÉ VIDEO, KTORÉ PRIDALA NA INSTAGRAM SIMONA NÁJDETE TU<<<

Foto/Zdroj: Instagram/simonakrainova, streamable.com