Pred pár dňami sa v médiách vo veľkom riešila tenistka Dominika Cibulková, ktorá neskrýva svoju vášeň v luxusné kožuchy vyrobené zo zvierat. Aj preto ju má množstvo Slovákov v zuboch. Ďalšou dámou obľúbujúcou rovnaké kúsky je i moderátorka Alexandra Orviská. Saša tak na túto tému všetkým našincom prehovorila do duše.

Moderátorka jojkárskej relácie TOP Star patrí jednoznačne k najštýlovejším ženám slovenského šoubiznisu. V jej šatníku tak možno nájsť množstvo vychytávok a parádne luxusných kúskov. Nedávno sa Alexandra Orviská na svojom Instagrame pochválila nevinnou fotkou v kožuchu, ten ale zrejme množstvu jej fanúšikov po chuti nebol.

Na Sašinom profile sa totiž krátko nato objavilo vyjadrenie ohľadom toho, ako Slováci odsudzujú kožuchy zo zvierat. “Strašne sa tu bavím na ľuďoch. Fakt! Ako odsudzujú kožuchy a doma žerú každý deň mäso a derú kožené topánky, lebo krava asi nie je zviera,” napísala na rovinu Orviská, čím naznačila, že bola zrejme po svojej kožuchovej fotke zaplavená množstvom negatívnych reakcií, ktoré ale s najväčšou pravdepodobnosťou vymazala, keďže k dispozícii nie je ani jedna z nich.

“Páči sa mi, ako 80 % z tých, čo súdia, nemajú ani 20 % vedomostí, gratulujem tejto našej spoločnosti,” naložila nášmu národu Saša, pričom na záver hejterom odkázala, aby išli radšej pomáhať na Borneo korytnačkám. Samozrejme, zadarmo. Nuž musíme uznať, že moderátorka to celkom vystihla. A čo si myslíte o jej slovách vy? Dajte nám vedieť do komentárov na Faceboku!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Alexandra Orviska

Zdroj/Foto: Instagram/alexandraorviska