Bývalá víťazka šou Superstar Katarína Koščová sa na nudu v domácej izolácii teda rozhodne sťažovať nemôže. Keď sa spoločne s rodinkou odhodlala na jarné sadenie stromčekov, ani vo sne netušila, ako aktivita s pôvodne dobrým úmyslom dopadne!

38-ročná rodáčka z Prešova sa síce zapísala do histórie ako prvá slovenská Superstar, avšak dlhodobý mediálny cirkus okolo jej osoby sa nekonal. Koščová pred neustálym bleskom fotoaparátov a svetlami z kamier uprednostnila osobitú hudobnú dráhu a pokojný rodinný život.

katarina koščova partner

Domácu pohodičku však nedávno narušil zážitok, s akým niekto nemá skúsenosti ani za celý život. Katka počas práce v záhradke objavila neznámy predmet, podozrivo pripomínajúci starú mínu z čias svetovej vojny. Speváčka neváhala ani chvíľku a okamžite kontaktovala políciu i pyrotechnikov, ktorí urýchlene dorazili na miesto.

Sadenie stromčekov sa nakoniec premenilo na chvíle strachu z toho, či skutočne nejde o bombu, čo sa ale, našťastie, nepotvrdilo. Pyrotechnici zistili, že sa síce o mínu nejedná, no počiatočnú paniku rodinky plne chápali, nakoľko bola v tomto prípade pravdepodobnosť naozaj vysoká. Sympatická mamina sa tak nakoniec aj tešila, že si spolu s najbližšími spestrili obdobie karanténnych opatrení nejakým „vzrúšom“.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

koščová insta

Zdroj: Instagram/katarina.koscova | Foto: Instagram/katarina.koscova, Facebook/Katarína Koščová