Zo zimy rovno do tepla – aj takýmto štýlom občas funguje influencerka Zuzana Plačková. Ešte nedávno bola na svahu s Nelou Slovákovou, ktorá si tam počas oslavy vlastných narodenín privodila škaredý úraz, dnes už je na „babskej jazde“ s mamou, sestrou a neterkami v Dubaji. Problém ale je, že svet sa trasie v obavách pred hrozbou zvanou koronavírus a cestovanie sa podľa názoru niektorých vedcov stáva nebezpečnou zábavkou. Plačková preto, ako mnohí iní, obdržala nepríjemnú výstražnú správu!

„Pre výskyt koronavírusu odporúča MZVEZ po návrate do SR sledovať svoj zdravotný stav počas 14 dní. Pri príznakoch nákazy telefonicky kontaktuje lekára.“ Tak znie SMS správa, ktorá by zrejme prišla aj vám, keby ste sa v týchto dňoch vybrali na dovolenku do zahraničia. Ministerstvo si tým, samozrejme, len plní svoju povinnosť patrične informovať ľudí, avšak všetci vieme, ako to býva – ak v panike príznaky hľadáme, obvykle sa objavia aj vtedy, keď neexistujú.

Influencerka Zuzana Plačková si však z podobných správ ťažkú hlavu nerobí. Tú svoju zverejnila na sociálnej sieti spolu s emotikonom znázorňujúcim legendárny „facepalm“ a so svojským humorom dodala, že keď sa 82-tisíc ľudí nakazí vírusom s úmrtnosťou 2,3 %, celý svet chce hneď nosiť rúška. Zato ochranu nepoužíva takmer nikto – a pritom medzi nami žije 37 miliónov ľudí s AIDS.

koronavírus

Bývalá účastníčka Hotelu Paradise sa teda na rodinnej dovolenke rozhodne nemieni nechať rozladiť – užíva si v bazén, luxusné jedlo, rozmaznáva neterky a dokonca objavila Barbie s „vlastnou“ podobizňou! Niektoré z jej zážitkov si môžete pozrieť v priloženom videu.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

 

Zdroj: Instagram/queen.plackova | Foto: Facebook/Prievidzská labka, Instagram/nelaslovakova, queen.plackova