Akými slovami by ste najvýstižnejšie charakterizovali momentálnu „koronasituáciu“ na Slovensku? Chaos, stres, panika… A regály prázdnejšie než hľadisko posledného koncertu nemenovanej hudobnej skupiny. Nas*atá žena presne vie, čo v takejto chvíli robiť: Kúpiť vreckovky, rúško – alebo radšej šesť – a zatvoriť sa do hradu postaveného z balíkov polohrubej múky a konzerv! 

Že má táto ženská vo veciach týkajúcich sa spoločenských úkazov jasno, dokázala už svojimi megaúspešnými piesňami Poďme voliť! a Nalej mi! (alias Valentínskou hymnou všetkých nezadaných), ktoré si svojou trefnosťou a úprimnosťou okamžite získali srdcia mnohých poslucháčov. Bolo preto len otázkou času, kedy zareaguje na všadeprítomnú paniku z hrozby menom COVID-19.

Keby Dua Lipa vedela, že z jej „walk away, you know how, don’t start caring about me now“ z piesne Don’t Start Now sa stane „od Tatier k Dunaju polohrubú múku nemajú“… Tak by sa zrejme začala smiať rovnako ako my pri počúvaní tohto šialeného songu! Pobaví, roztancuje, no čo je momentálne zo všetkého najdôležitejšie, vďaka svojmu rytmu poslúži aj ako ľahko zapamäteľný nákupný zoznam!

Celú pieseň si môžete vypočuť >>> TU <<<!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Nasrata zena

Zdroj/Foto: YouTube