Koptík (34) pokračuje vo svojom odhaľovaní Gregorovej (65) súkromia a najnovšie sa pustil do skutočne osobných tém. Umelkyňa mala podľa jeho slov kruto uraziť a ohovárať hereckých velikánov Kukuru a Studenkovú.

Koptík sa len tak nevzdá a rozhodol sa pokračovať v odhaľovaní Gregorovej súkromia. Tentokrát však zašiel do naozaj osobnej sféry, ktorá sa dotýka aj práce herečky. Zverejnil totiž kruté ohováranie a urážky, ktorými mala údajne Gregorová počastovať svojich slovenských hereckých kolegov Juraja Kukuru a Zdenu Studenkovú.

Na adresu skvelého herca Kukuru sa mala údajne Gregorová vyjadriť s pomocou tej najhoršej nadávky: Ten pán je podľa mňa skvelý herec, ale podľa HG počujem, aký je to opäť ko*ot a zbabelec, čo ukradol nejaké peniaze a zdrhol,“ prezrádza Koptík. Nitku vraj nenechala suchú ani hereckej legende Studenkovej: „Za mňa nádherná žena, omnoho lepšia herečka než HG! Opäť po milom rozhovore s ňou, opäť HG v reštaurácii, ktorú nám Zdena odporučí, začne smršť bez pokory! Myslím, že bola reč aj o tom, ako to nie je to, čo bývalo s jej tvárou,“ dodáva Koptík, podľa ktorého mala Gregorová označiť Studenkovej manžela Braňa Kostku za teplého. Pustil sa aj do témy Andyho Krausa, ktorého mala Gregorová v telefonáte s Dianou Mórovu rovnako označiť za ko*ota, ktorý si seriálom Panelák riešil mindrákový rozvod. Ondřej Koptík tak možno poriadne rozvíri kamarátske aj kolegiálne vzťahy Gregorovej, ktorým takéto obvinenia rozhodne nepridajú.

Koptík zverejnil, ako kruto mala údajne Gregorová ohovárať svojich kolegov

Zdroj | Foto: Facebook