Moderátorka Miriam Kalisová je hrdou maminou takmer šesťročnej dcérky Mie, ktorej otcom je slávny fitnessák Martin Šmahel. Hoci sa manželstvo mediálne známej dvojice dávnejšie rozpadlo, ich spoločné dieťa vždy stálo v centre rodičovskej pozornosti. Usmievavá markizáčka sa kvôli dcérkinmu prianiu dokonca odhodlala vytiahnuť zo seba zručnosti, o akých možno mnohí ani netušili.

Atraktívna Kalisová si momentálne užíva dokonalú harmóniu, keďže už niekoľko mesiacov žiari šťastím po boku nového partnera Michala Menkynu. Obrovskú radosť jej robí predovšetkým päťročné dievčatko, ktoré je dlhodobo považované za jedno z najkrajších celebritných detí nášho šoubiznisu.

Mia šmahelova

Keď sa rozvedená plavovláska nedávno dozvedela, po čom jej milovaná princezná túži, ostala v nemom úžase. Veselá mamina však neváhala ani chvíľku a rozkošnej škôlkárke okamžite naplnila predstavu o dokonalom kostýme na slávnostnú udalosť, ktorú si dievčatko chcelo naplno vychutnať.

Originálna rozprávková postavička

,,Miuška išla na párty a chcela byť, a teraz dobre čítajte, lebo to nevymyslíš… Chcela byť jednorožcová dúhová víla. Hodinu tam chúďatko moje malinké sedela, a trpezlivo čakala, kým ju “domejkapujem” a dolepím posledný kamienok, a… Moja jednorožcová dúhová víla bola našťastie spokojná. A ja teda tiež. To flitrované dúhové čudo je sukňa, ktorú som jej prišila na elzovské šaty,” Miriam sa pochválila priam umeleckým dielom.

Moderátorka evidentne disponuje úžasnými vizážistiskými schopnosťami, keďže len s pomocou make-upu a ozdôb Miuške vlastnoručne zhotovila jedinečnú masku víly, na akú sa žiadne iné dieťa určite nepodobalo. Malá slečna vyzerá naozaj famózne a radostná iskrička v detských očiach hovorí za všetko. Pozrite sa na tú fantastickú premenu!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj|Foto: Instagram/miriam.kalisova