Zuzana Plačková je rodinne založená a svojim blízkym by zniesla aj modré z neba. Netýka sa to však babky jej manžela Reného Strausza, ktorej podľa svojich slov nikdy neukáže ani pravnúčika Diona.

,,Ja s mojou babkou Vám prajeme pekný deň jakoooo. Dajte jej follow, nech je rada,“ napísal v auguste 2021 René Strausz k videu, v ktorom sa v cukrárničke svojej manželky Zuzany vykrúca s babkou. V tom čase nič nenaznačovalo tomu, žeby mal v rodine vládnuť nejaký konflikt. Dnes je však všetko inak.

75-ročná pani Eva nie je úplne typickou babičkou, voľný čas rada trávi i na Instagrame. Na sociálnej sieti sa podelila aj o konverzáciu so známou influencerkou, ktorú zachytil portál Topky.sk. Nešlo však o žiadne vrúcne slová, ale poriadne drsné útoky smerujúce z oboch strán.

 „Nechápem, kde sa v tebe berie toľko zloby. Tvrdíte, že veríte v Boha, ale sa nebojíte, že vás za to potrestá?“ pýtala sa Reného starká, na ktorej Zuzana nenechala ani nitku suchú. „Ty si jedna hnusoba hnusná, zákerná sviňa svinská, čo nikdy nebude mojou rodinou, zapamätaj si, nikdy! A ty nemáš Diona za pravnuka. Nezabudni, teba nikdy poznať nebude!“ odpísala mamička 4-mesačného chlapčeka, načo staršia dáma opäť zareagovala.

„Ja sa za teba len všade hanbím. Takú rodinu ani nechcem mať. Ja rodinu mám, ktorá si ma váži a nevypisuje mi hovadiny,“ odvrkla. Čo však bolo spúšťačom ostrej prestrelky, nevedno. Isté je, že medzi dievčatami ideálny vzťah nepanuje.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

rene strausz

Zdroj: Topky.sk | Foto: Instagram/queen.plackova