O spevákovi Bohušovi Matušovi bolo dlhé obdobie ticho. Pozornosť verejnosti na seba strhol až v roku 2018, a to vďaka romániku s neplnoletou Luckou, z ktorého sa napokon vykľul plnohodnotný vzťah. Dvojica má už v tejto chvíli za sebou aj svadbu!

Lucka zbalila svojho idola, keď mala iba pätnásť rokov. Aby ho nízkym vekom neodradila, nejaký ten rôčik si v tom čase pridala. A zrejme dobre urobila, keďže o takmer 30 rokov staršieho Bohuša Matuša očarila natoľko, až sa stala jeho priateľkou a najnovšie už aj manželkou.

12. mája si muzikálová hviezda vzala za manželku mladučkú mamičku ich spoločnej dcérky Natálky, ktorá prišla na svet v decembri. Svadba sa odohrala presne v deň Luckiných 18. narodenín, pričom obradu v Prahe sa zúčastnili iba najbližší novomanželov.

,,Som šťastný, nikdy som sa nechcel ženiť, nechcel som rodinu. Čo som ale spoznal Luciu, tak sa to všetko zmenilo. A odvtedy, ako sa nám narodila dcéruška, tak som väčšie šťastie nikdy nezažil, ani keď som dostal bronzového slávika,” pre portál Extra.cz prezradil nadšený ženích. ,,Nervozila opadla, ale desať hodín pred mi búšilo srdce,” o pocity sa podelila aj Bohušova manželka, ktorá počas veľkého dňa vsadila na bielu klasiku. V úlohe romantickej nevesty jej to naozaj veľmi pristalo. Dvojici srdečne gratulujeme!

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Extra.cz | Foto: Facebook/Bohuš Matuš