Minulý rok sa jej podarilo spraviť škandál skrz pesničku, v ktorej spieva, že jej pi*a nie je skromná, a teraz sa Emma Lacová postarala o ďalší šok. Mladá influencerka sa stane mamou!

Má len 21 rokov, no o slávu a peniaze rozhodne núdzu nemá. Emma Lacová sa vo virtuálnom svete preslávila kontroverznými videami, v ktorých ešte ako tínedžerka neváhala rozprávať o intímnostiach zo svojho života či o skúsenostiach s alkoholom alebo drogami. Pred dvomi mesiacmi sa však kráskin život otočil o 180 stupňov!

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

„Môj životný štýl býval veľmi pofidérny a v deň, keď som sa dozvedela, že budem mamina, sa mi doslova obrátil život naruby tým najlepším spôsobom,“ priznala na Instagrame hviezdička, ktorá v minulosti randila aj so ženami. Teraz ale tvorí pár s českým influencerom JAYom.

Lacová sa tiež fanúšikom zdôverila, že „bambino“ jej dáva poriadne zabrať. Zvracanie, migrény, zmeny nálad, to všetko Emmu aktuálne vôbec neobchádza. Napriek tomu vraj nikdy nebola šťastnejšia. ,,Toto tehotenstvo mi otvorilo oči, ako moc som ničila svoje telo a aj psychiku a že sa dá žiť aj inak, lepšie a úprimne,“ uviedla najlepšia kamarátka známeho YouTubera a speváka Adama Nemečka alias Slaytiiinu. ,,Budeš maminaaa, teším sa, budem ujo,“ odkázal priateľke nadšený make-up artista. Srdečne gratulujeme!

Zdroj/Foto: Instagram/emmalacova, slaytiiina