Joga je už po stáročia jednou z najobľúbenejších foriem relaxu. Mnohí ju obľubujú najmä kvôli pocitu pokoja, ktorý dokáže tento druh cvičenia navodiť. Dve ženy z Austrálie sa rozhodli posunúť jogu na iný level a vytvorili unikátne spojenie piva a jogy s názvom Pivná joga. 

Emily a Jhula sú certifikované učiteľky jogy a vášnivé pivárky. Pokiaľ sú pre vás tieto dve veci nespojiteľné, tieto dve ženy vás presvedčia o opaku. Emily a Jhula otvorili kurzy pivnej jogy, ktoré automaticky zožali úspech po celom svete. Ako sa uvádza na ich oficiálnej stránke, pivná joga je “manželstvo” dvoch veľkých lások- piva a jogy. Obe sú storočnou terapiou pre telo, myseľ aj dušu. Radosť z pitia piva a vnútorná harmónia, ktorá vzniká pri cvičení jogy sa navzájom skvele dopĺňajú a vytvárajú elektrizujúci zážitok.

A pre koho je pivná joga určená? Pre pivárov, ktorí majú radi jogu a pre jogínov, ktorí majú radi pivo. Alebo jednoducho pre zvedavých ľudí, ktorí majú dostatočný vek na pitie alkoholu. :)

 

 

Foto: Twitter, Instagram, Facebook

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Dominika S.
Som beznádejná milovníčka módy, varenia, cestovania a mačiek. No mojom najväčšou láskou je písanie vo všetkých rôznych formách- od čarbania do zápisníka až po blogovanie na internete. Rada inšpirujem a takisto sa rada nechávam inšpirovať.