Emma Lacová čaká dieťa! Radostná novinka slovenskej influencerky šokovala všetkých jej fanúšikov, ktorí od kontroverznej Bratislavčanky rozhodne nečakali, že sa im v 21 rokoch pochváli práve takouto správou. Budúcu mamičku tak zaplavili množstvom otázok.

V tele mladej YouTuberky a influencerky rastie už dva mesiace malý človiečik. Emma Lacová na Instagrame priznala, že bábätko síce plánované nebolo, ale od začiatku vedela, že oňho prísť nechce. Nakoľko sa blondínka od tínedžerského veku prezentuje ako divoká párty žena, na čom si postavila i kariéru vo virtuálnom svete, jej sledovateľov zaujímalo, či si nevyčíta, že svoj životný štýl bude musieť zmeniť.

Emma si myslí, že si toho v mladom veku „odkrútila“ viac než dosť, a teraz sa teší na novú etapu. ,,Nepríde mi, že by som si ešte mohla užívať život. Veď si budem užívať život aj s bábätkom. Len iný,“ prezradila kráska s pokojom. ,,Už dosť dlhú dobu, asi dva mesiace, som nemala žiadny alkohol, žiadnu cigaretu, nič, a absolútne mi to nechýba,“ pokračovala blondínka, ktorej v súčasnosti cigarety dokonca smrdia.

Dobrá kamarátka influencera Slaytiiinu sa aktuálne necíti najlepšie. ,,Psychicky úplne super, teším sa. Ale fyzicky, to, čo sa vo mne deje… furt tu g*cám, furt mám nejakú nevoľnosť, furt ma z niečoho napína, furt mám nejakú migrénu, som strašne podráždená, otravná, uplakaná. No asi to so mnou nie je teraz ľahké… ale vyjde z toho krásne malé mimčo,“ pokračovala v reakciách na otázky Lacová.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Mám finančné zabezpečenie, takže bábo bude mať všetko, čo potrebuje. Mám v sebe veľa lásky, pochopenia, takže dieťa nebudem šikanovať a bude môcť byť samo sebou. A moja minulosť a to, čo som robila ako teeneger, nie je to, kým som dnes a aka budem mama. Budem cool mama,“ Emma odkazuje hejterom spochybňujúcim skutočnosť, že sa o miminko bude vedieť dobre postarať.

Emma Lacová o svojom tehotenstve

 

Zdroj/Foto: Instagram/emmalacova