Nikola Báleková a Stanka Klčová si do oka padli hneď na začiatku šou a stali sa z nich veľmi dobré kamarátky. Avšak po tom, ako si Luna po vypadnutí zo statku pozrela epizódy v televízii, s pôvabnou blondínkou kontakt prerušila. 

Dievčatá si na Farme výborne sadli a rozprávali sa spolu naozaj o všetkom. Jedna druhej boli v drsnej šou oporou, a tak si fanúšikovia mysleli, že ich priateľstvo bude pokračovať aj v reálnom živote.

luna a stanka

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Avšak opak sa stal pravdou. Potetovaná kráska si doma pozrela pár častí z archívu a na Stanku sa nahnevala, pretože ju nazvala taktičkou. Odvtedy sa exfarmárky vôbec nebavia.

,,Každý sme tam boli sami za seba, takže sa dalo čakať, že sa to v niektorých situáciách a názoroch aj prejaví. Ale žeby som sa ja kvôli tomu prestala s niekým baviť, mne osobne to príde hlúpe a sú veci, ktoré sa dajú odkomunikovať, ale zase ak niekto komunikovať nechce, nemám potrebu presviedčať,“ prezradila Klčová na svojom Instagrame. ,,Hlavne, že sú priateľstvá medzi ľuďmi, ktorí si tam nevedeli prísť na meno, to je hlavné,“ dodala rodáčka z Čahtíc.

stanka a luna

Foto/Zdroj: Instagram/iamsatanka, farma.markiza