Hoci populárnej slovenskej herečke mnohí priaznivci úprimne priali rodinné šťastie, všetko je, zdá sa, inak. 36-ročná Petra Vajdová má totiž údajne pred verejnosťou tajiť neblahé novinky zo súkromia.

Hoci si známa seriálová hviezda mala ešte takmer rok užívať čarovné obdobie na materskej dovolenke, osud zamiešal karty inak. Sympatická mamina dvojročného synčeka Martinka sa pred časom znovu postavila na divadelné dosky, pričom vidieť ju možno napríklad aj v seriáli Nemocnica v úlohe psycihiatričky Vilmy.

inkognito joj

V kuloároch sa už dlhšie pošepkávalo, že sa Petra musí doma poriadne obracať, keďže na výchovu vytúženého dieťaťa vraj ostala sama – najnovšie informácie časopisu Šarm tieto dohady utužujú. Zdroj z blízkeho okolia herečky totiž prezradil, že Petra Vajdová a Martin Hrnčiřík sa vraj rozhodli ich trojročné manželstvo oficiálne ukončiť.

V pozadí majú stáť zarážajúce príčiny

Podľa medializovaných informácií mala byť žiadosť o rozvod už podaná. Dôvodom je údajne nekorektné správanie bývalého českého pacienta z protialkoholickej liečebne k slovenskej televíznej stálici. „Je to manipulátor, ktorý ju citovo vydiera cez syna a správa sa k nej škaredo,“ znejú drsné slová na adresu Petinho manžela.

Tieto tvrdenia mali nepriamo podporiť aj kolegovia z SND, dodávajúc, že neter Jozefa Vajdu napriek nepríjemným peripetiám srší vďaka kariérnym úspechom veľkým optimizmom. „Petra nikdy nebola taká šťastná ako dnes, a hoci sa trápi kvôli vzťahu, veríme, že to vďaka malému a podpore rodičov zvládne.“

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

petra vajdová
Petra Vajdová stvárňuje psychiatričku Vilmu v jojkárskom seriáli Nemocnica

Zdroj: Sarm.pluska.sk | Foto: Instagram/Tvjoj