Pohľad na Instagram obľúbenej slovenskej speváčky Tiny naznačuje, že jej láskyplnému vzťahu s mladším priateľom odzvonilo. Je dvojnásobná mamina, ktorá v nedeľu predstavila hudobnú novinku, opäť single?

Presne pred rokom Martina Kmeťová (38) prekvapila vzťahom s o 16 rokov mladším fešákom. S exotickým boxerom sa stretávali aj speváčkine detičky, pričom Tina na svojom Instagrame nešetrila romantickými snímkami ani vyznaniami.

tina

Posledné týždne na profile známej mamičky nepribudol ani jeden spoločný záber s Karom Itaumaom. Čo ale v tieto dni zdieľajú obaja, sú gratulácie k úspechom v pracovnej oblasti. Kým športovcovi priaznivci blahoželajú k víťazstvu sobotného zápasu na galavečere Fury vs. Chisora 3, Tina sa teší z pozitívnych reakcií na svoj vydarený duet Do rúk so spevákom Alanom Murinom.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Medzi množstvom zazdieľaných insta príbehov od fanúšikov sa predsa len našiel jeden, na ktorom je Karol. Žiadny zaľúbený preslov k jeho triumfu však nečakajte. ,,Storka venovaná tej bielej bunde,“ napísala Tina k záberu rodáka z Kežmarku. Zdá sa tak, že aktuálne sa obaja sústredia na svoje kariéry a láska, ak medzi nimi ešte je, išla do úzadia.

Zdroj/Foto: Facebook/Tina, YouTube/Alan Murin