S tenisom začala Dominika Cibulková (29) ako sedemročná a dnes sa môže pýšiť úspechmi, ako sú finále na Australian Open alebo víťazstvo na WTA Finals v Singapure 2016. Aktuálne však Domča dostala možnosť zažiariť aj v inom ako športovom nebi.

Najúspešnejšia slovenská profesionálna tenistka pokukuje po hereckej kariére.  Domču totiž oslovili, aby si zahrala v pripravovanom filme o svojej tenisovej konkurentke a kamarátke zároveň Li Na (36). Prvé dni natáčania má už za sebou – vraj to bol pre ňu úžasný zážitok, na ktorý bude dlho spomínať.

„…som hrdá a nadšená, že ma pozvali, aby som si zahrala vo filme o Li Na. Dva dni natáčania vo Wuhan boli magické a mám z nich toľko spomienok…“ takto popísala svoje dojmy Dominika na instagramovom profile.

Rozhodne to ale neznamená koniec blondínkinej tenisovej kariéry, aj keď ktovie, či sa jej popri natáčaní neotvoria nové obzory. „Slovensko mám strašne rada, ale pri biznise pociťujem, že som z malej krajiny, ktorá nie je až taká zaujímavá,“ takto sa ešte v roku 2017 vyjadrila pre Ringier Axel Springer. My teda veríme, že slovenskú krásku uvidíme na striebornom plátne čo najskôr. Pome, Domča!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Instagram/domicibulkova, wikipedia.org/wiki/Dominika_Cibulková | Foto: Instagram/domicibulkova