Legendárny film Zrodila sa hviezda zamotal osudy hlavných hrdinov natoľko, že sa v ich súkromí začali diať veľmi pozoruhodné veci. Zrejme málokto by na úplnom začiatku čakal, že by sa režisér Bradley Cooper a speváčka Lady Gaga mohli do seba zamilovať aj v reálnom živote – najnovšie informácie však svedčia o tom, že najodvážnejšie scenáre o romantickej láske sa pomaly ale isto napĺňajú.

Úspešný hollywoodsky herec a režisér pri výbere filmovej Ally dlho neotáľal – Gagu si údajne vyvolil v jedinom okamihu, keď ju uvidel naživo spievať emotívnu francúzsku baladu. Slávna dvojica tak nakoniec dokonale stvárnila strastiplnú cestu lásky dvoch zamilovaných spevákov.

Možno ani Bradley a Gaga vtedy netušili, aký ošiaľ ich vzájomná náklonnosť u ľudí vyvolá. Už krátko po premiére filmu sa totiž začalo vo veľkom pošepkávať o možnom vzťahu medzi svetoznámymi hviezdami, pričom tieto fámy boli následne umocnené nečakaným rozchodom kontroverznej speváčky so snúbencom Christianom Carinom.

Pred pár dňami dokonca ohlásili definitívny koniec aj Cooper s modelkou Irinou Shayk, ktorí spolu vychovávajú dvojročnú dcérku Leu. A hoci sa o dôvodoch hlbokej krízy párika doteraz len polemizovalo, dnes je už všetko nad slnko jasné.

bradley cooper

„Irina ho viackrát obvinila z toho, že ju s Gagou podvádza. Už mu nedokázala veriť,“ informoval zahraničný magazín The Sun. Partnerské problémy však mali vyvrcholiť počas ostro sledovaného oscarového duetu Shallow, kedy to medzi Bradleym a Gagou doslova iskrilo. Irina vraj pohľad na dvojicu vôbec nezvládla a zo strany extravagantnej umelkyne začala pociťovať veľkú hrozbu.

Podľa zdroja z blízkeho okolia rozídeného páru majú byť hlavnou príčinou krachu vzťahu údajné tajné schôdzky hlavných hrdinov romantického filmu, ktoré už modelka tolerovať nedokázala. Všetko teda nasvedčuje tomu, že by Bradley Cooper a Lady Gaga mohli pred svetom čoskoro oficiálne priznať lásku.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

lady gaga bradley cooper

Zdroj: The Sun | Foto: Instagram/bradleycooper_original, ladygaga