V dnešnej dobe je už úplne zbytočné trápiť sa tým, akú kabelku si kúpiť. Keď vám ukážeme, aká móda valcuje svet, budete prekvapené! Aj keď sa hovorí, že zlatá stredná cesta je práve v klasika, IN je momentálne poriadna dávka extravagancie!

V módnom priemysle predstavujú návrhári a značky kolekcie, ktoré ani neurazia, no ani neprekvapia. Každú sezónu totižto obmieňajú len svoje hity, ktoré sú už dlhé roky známe. Existuje však značka, ktorá sa spomedzi ostatných dištancuje a navrhuje kolekcie s cieľom pobaviť publikum, pretože podľa nich je móda práve o zábave. Volá sa Mochino.

moschino kabelka
Zdroj: Instagram

Mochino stále viac a viac prekvapuje a svojim potenciálnym zákazníčkam predstavila kolekciu kabeliek, do ktorých sa buď zamilujete, alebo sa aspoň poriadne pobavíte.

Extravagancia je IN!

Hlavný návrhár Jeremy Scott podľa kritikov zachádza až priďaleko, no ženy ho zato milujú. A zdá sa, že kolekcia poriadne valcuje svet. Jeremy je známy svojou extravaganciou a módnymi výstrelkami. Pri navrhovaní kabeliek sa poriadne odviazal a na predstavovaní svojej módy v Miláne poslal na mólo modelky, ktoré namiesto kabelky niesli rolky toaletného papiera či odpadkový kôš s logom značky.

moschino toaletny papier
Zdroj: Instagram
moschino odpadkovy kos
Zdroj: Instagram
moschino extravagant
Zdroj: Instagram
moschino look
Zdroj: Instagram
moschino show
Zdroj: Instagram

Tak čo, odvážili by ste sa siahnuť po podobnej kabelke? Dokonca si ju môžete vyrobiť doma aj vy sama. Tak smelo do toho, buďte iná, buďte IN!

Byť iná sa nosí!

Foto: Instagram/Moschino