Barbora Švidraňová je jednou z najvýraznejších slovenských herečiek i speváčiek. Sympatická ryšavka sa pritom dostala do povedomia ľudí najmä vďaka seriálu s názvom Búrlivé víno, kde stvárnila postavu zlej mrchy Karin Kučerovej.

Následným veľkým mostíkom bola pre Barboru účasť v šou Tvoja tvár znie povedome, kde si svojím mohutným hlasom získala celé Slovensko. Rodáčka zo Žiliny sa však dočasne z absolútneho výslnia stiahla, a to z jedného krásneho dôvodu – porodila svojho prvého synčeka Gabriela.

Švidraňová sa počas materskej dovolenky netajila tým, že zvládnuť všetky povinnosti na vlastnú päsť bola pre ňu poriadna záťaž. Pri otázke jej partnera Francesca sa dokonca skloňovalo slovo rozchod, ako sa vša zdá, táto kríza je už zažehnaná.

To, že sa Barbora vracia na scénu, potvrdzujú aj najnovšie zábery, kedy sa cieľavedomá mamička pochválila príspevkom z akcie, kde ju môžeme vidieť po boku jej známej kapely. Čo by ste však nečakali, je malý detail na úspešnej speváčke, keďže sa jej ryšavé vlasy zmenili na tmavohnedé.

Túto zmenu herečka potvrdila i ďalším záberom, kde ju môžeme skutočne vidieť v tmavšom odtieni, než na aký sme boli u nej doposiaľ zvyknutí. Musíme uznať, že Švidraňovej táto zmena veľmi pristane, o čom sa môžete presvedčiť na snímkach nižšie.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto: Instagram/Barbora Švidraňová, Facebook