Zdá sa, že niekoľko týždňový pobyt mimo civilizácie sa na viacerých farmároch začína odzrkadľovať nie príliš lichotivým spôsobom. Priekopníkom v konfliktnom správaní a vyostrených emóciách sa stal Radovan Dulin, ktorého v poslednom období štve každá malichernosť. Málokto by ale počítal s tým, že tento hnev okúsi i jeho večná ochrankyňa Kristi Dali!

Svalnatého východniara má momentálne v zuboch skoro celá posádka na Farme. Jediná osoba, ktorá sa ho stále pevne drží a neoblomne si ho pred ostatnými zastáva, je fotomodelka Kristína. Avšak po tom, ako bol vychýrený párik spoločne vymenovaný za sluhovskú dvojicu, zatiahli sa nad ním temné mračná.

Kika a Rado Farma

Rado si totiž všimol, že Kika poza jeho chrbát dolieza za Vladom, prosiac ho, aby ju vzal do súboja ako druhú duelantku. Presne táto aktivita sa stala obrovským kameňom úrazu, keďže zaláskovaný pracant sa dlhé týždne usiluje o to, aby sa plavovláska udržala v hre čo najdlhšie.

Počas plnenia sluhovských povinností tak náhle došlo k prudkej výmene názorov, kedy nespokojný adept na výhru drahej polovičke všetko vytkol priamo do očí. Drsné obvinenia plné vulgarizmov sa absolútne šokovanej Kristíny dotkli natoľko, že Rada poslala kade ľahšie a po jeho odchode sa ani na oko drsné žieňa neubránilo slzám.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: YouTube | Foto: YouTube, Instagram/Farma.markiza