Všetko má svoj začiatok a koniec. Rovnako to platí aj o tretej sérii najobľúbenejšieho markizáckeho seriálu Oteckovia, ktorá včera podvečer prišla do finále. To sa, samozrejme, väčšine vôbec nepáči, pričom najviac ich nehnevala táto zápletka!

Tretiu sériu Oteckov, plnú zvratov, šťastných a smutných momentov, máme za sebou. Posledná časť však taktiež so sebou priniesla niekoľko obrovských prekvapení. Okrem toho, že si malého Marečka nečakane vzala z bytu Bobulovcov jeho mama Petra, sa po niekoľkodňovej odmlke do deja vrátil veterinár Tomáš s dcérou Julkou, čo zrejme potešilo mnohých divákov.

Oteckovia

Najväčší šok ale nastal pri postave čašníčky Simči, ktorá zistila, že čaká dieťa. Táto situácia však vyplynula z reálneho tehotenstva herečky Zuzky Porubjakovej, nakoľko sa rozhodla v seriáli pokračovať aj s pokladom pod srdcom – otcom Simčinho bábätka je Alex, s ktorým si párkrát nezáväzne užila. Po informácii o kráskinom tehotenstve sa preto Ema rozhodla na Alexa definitívne zabudnúť a požiadať o ruku svojho priateľa Ondra.

Čiernovláskina gravidita poriadne zamiešala karty a divákom zahodila všetky nádeje v to, že sa dá Maxov otec dokopy s milou právničkou. Fanúšikovia tak dali svoje rozhorčenie patrične najavo a Markíze posielajú na sociálnych sieťach nemalé množstvo odkazov. ,,Tak toto ste totálne do*ebali, ten Alex a Simča, tak úplne pod čiaru, toto vám nevyšlo,” napísala Marianna.

,,Gratulujem! Prišli ste o tisícky divákov. Tento seriál som naozaj milovala, ale teraz ako vážne?! Ema s Ondrom a Alex so Simčou?!!” znie jeden z množstva názorov divákov, ktorí tvrdia, že seriál už viac pozerať nebudú, nakoľko ho tvorcovia odvrátením Alexa od Emy úplne zničili. Viac komentárov si môžete prečítať nižšie v priloženom obrázku.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: TV Markíza, Facebook/oteckovia