Televízie Markíza a Nova oznámili šokujúcu správu — všetci súťažiaci a komplet celý štáb museli opustiť luxusnú vilu na Kanárskych ostrovoch. Bude Love Island pokračovať?

Minulý rok boli zamilované páry zvyknuté, že si v Španielsku užívali krásne počasie a slnko svietilo takmer každý deň. Avšak aktuálni účastníci Love Islandu až také šťastie nemajú a často im počas natáčania prší. Situácia sa dokonca natoľko zhoršila, že ,,srdiečka“ museli z prepychového domu odísť.

love island

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

„Tropická búrka Hermína, ktorá zasiahla Kanárske ostrovy, ovplyvnila aj natáčanie reality šou Love Island Česko & Slovensko. Všetci účinkujúci, rovnako ako členovia štábu sú v bezpečí. Situácia s počasím sa na ostrove zlepšuje,“ uviedol Andrej Slaninka, PR Manažér TV Markíza.

Prostredníctvom Instagramu sa fanúšikom prihovoril aj minuloročný účastník Petr Havránek, ktorý s partnerkou Gabrielou Gašpárovou sprevádza divákov zákulisím populárneho programu. Sympaťák ľudí upokojil, že sa nikomu nič nestalo. 

Priaznivci obľúbeného projektu rozhodne zúfať nemusia – v natáčaní sa naďalej pokračuje, i keď zatiaľ v provizórnych podmienkach. „Fanúšikovia Love Islandu nebudú ochudobnení o dnešný diel. Už v pondelok večer sa môžu tešiť na špeciálnu epizódu na Voyo, v ktorej uvidia, ako sa ich „srdiečka“ z dôvodu tropickej búrky sťahujú z jednej vily do druhej, ako sa vyrovnali so zmenou prostredia a čo im najviac chýba v ich nových provizórnych domovoch,“ prezradil nám PR Manažér TV Markíza.

Špeciálna epizóda Love Island

 

Zdroj/Foto: markiza.sk, Instagram/loveislandcs