Na Farme to poriadne vrie. Po tom, čo sa na internete objavilo video Rada a Mirky pri údajnom romániku zo spálne, prišiel nečakaný zvrat. Dulin si totiž na krásnu tmavovlásku otvoril ústa a nešetril škaredými obvineniami. Ona skončila v slzách!

Radovan Dulin a Miroslava Csorbová sa zblížili len krátko po príchode na Farmu. Počas prvých nocí sa dokonca ocitli v úzkej blízkosti v spálni, čo zaznamenala i skrytá komera. Záznam si môžete pozrieť >>>TU<<<.

Mirka a Rado v jednej posteli

Sympatický východniar však nie je jediný, kto prejavil k Mirke sympatie. Záujem neskrýva ani Matej zo západného tábora, čo mu 19-ročná kráska s radosťou vracia. Jej konanie ale rozhnevalo Radovana natoľko, že si na jej adresu neodpustil pár nemilých slov.

Potom sa čudujú ľudia na východe, že západniari o našich dievčatách rozprávajú, že sú to ľahké dievčatá. Tak hej, keď sa prezentuje tak,” povedal na kameru, čo doplnil arogantným správaním k samotnej Mirke. Tá skončila v slzách a priznala, že rozmýšľa nad odchodom z reality šou.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Ja by som normálne najradšej odišla teraz hneď. V sekunde. Ja som si to chcela vyskúšať a nie tu trpieť,” plakala pred televíznym štábom. Je tak otázne, či Csorbová skutočne skončí v hre za finančnou výhrou napriek hrozbe zmluvnej pokuty alebo sa z potýčky s Radom napokon otrasie.

Video: YouTube | Foto: TV Markíza, YouTube