Informácia o rozchode významného slovenského športovca zasiahla celý svet. Peter Sagan, ktorý sa len nedávno vyjadril k závažnému kroku späť v takmer trojročnom manželstve, bol dokonca verejnosťou upodozrievaný z nevery, túto konšpiračnú teóriu však radikálne popiera. 

Čo je teda dôvodom tak náhleho konca, ktorý úspešný cyklista oznámil práve počas Tour de France? Táto otázka trápi mnohých fanúšikov známej dvojice a na jej odpoveď si posvietila aj se*uologička Danica Caisová, ktorá pre magazín Nový čas prezradila 3 možné dôvody, na ktorých mohlo ich manželstvo stroskotať.

1.Odcudzenie

V prípade tohto páru môžeme hovoriť ako o najpravdepodobnejšej príčine rozchodu o odcudzení,“ prehovorila narovinu. Peter pretavuje vysoké pracovné nasadenie a vášeň do športu, ktorý ho živí. To mohlo spôsobiť priveľkú vzdialenosť medzi manželmi, najmä po narodení ich jediného syna.

Obdivujem Katku, ako to všetko s našim synom zvláda aj bezo mňa. Marlon je sila, ktorá ma tlačí vpred počas pretekov,“ potvrdil samotný Peter v minulosti. Viac informácií nájdete >>>TU<<<

2. Menejcennosť

V čase, keď sa Katarína nemusela naplno venovať materstvu, sa ich spoločný program prispôsoboval najmä športovým aktivitám slovenského hrdinu. Po pôrode však prišiel zvrat a sympatickú brunetku bolo na pretekoch vidieť len zriedka. Náhle vyradenie zo spoločnosti mohlo podľa odborníčky vyvolať pocit menejcennosti, ktorú manželské dvojice často zvyknú pretavovať do hádok.

3. Žiarlivosť

Tá, ktorá zabila už nejeden vzťah. „Určitú úlohu mohla zohrať žiarlivosť, a to nielen na iné ženy, ale aj na úspech partnera. Medzi partnermi je aj určitý vzdelanostný rozdiel, čo tiež mohlo zohrať svoju úlohu,“ dodala Danica Caisová.

Foto: Instagram l Zdroj: Cas.sk