Petr Borkovec sa od začiatku šou Superstar zapísal do pamätí divákov svojou prostorekosťou a v neposlednom rade aj sympatiami, ktoré cítil k nekompromisnej porotkyni Kataríne Knechtovej.

 

Po vypadnutí z talentovej súťaže odhodil všetky zábrany a pred celým Českom i Slovenskom priznal, čo cíti k známej slovenskej speváčke: „Som proste zamilovaný!“ Neskôr však prišla tvrdá facka vo forme odmietnutia, keďže podľa blízkeho zdroja Kataríny Knechtovej je vekový rozdiel medzi ňou a zaľúbeným spevákom priveľkou prekážkou.

Borkovec okamžite odstránil jeho úprimné slová k sympatickej brunetke a jeho novým terčom sa stala Eliška Rusková, ktorá sa dostala do superfinále markizáckeho projektu. Dokonca sa začalo hovoriť o možnom romániku medzi dvomi finalistami, z ktorého zrejme takisto Petr nevyťaží žiadnu slávu.

Mladá Eliška sa totižto na sociálnej sieti pochválila novým úlovkom, s ktorým by mala podľa všetkého tvoriť nový pár predovšetkým českého šoubiznisu. Petrovi tak opäť zostali len oči pre plač a je iba otázne, ktorá tvár zo Superstar bude tentokrát jeho novým objektom. Žeby rovno Tereza Mašková? 😜

Foto: Instagram