Barbora Švidraňová to momentálne nemá jednoduché. Popri práci sa venuje svojmu jedinému synovi Gabrielovi, zatiaľ čo jej partner Francesco koncertuje počas turné. Výchova teda zostala na ramenách známej mamičky.

Nedávno obľúbená herečka a speváčka priznala, že starostlivosť o malého Gabriela jej dáva poriadne zabrať. Keďže popri výchove nezabúda na pracovné povinnosti, musí častokrát požiadať o pomoc svojich milujúcich rodičov.

Zvládnuť úlohu matky aj otca a popri tom zhone myslieť aj na kariéru určite nie je jednoduché. Predovšetkým časovo. O tom, ako to má Barbora so svojím talianskym priateľom, pred časom prehovorila v šokujúcom vyznaní.

Neviem, ako sa bude vyvíjať moja práca a vzťah s Francescom. Tá diaľka… Možno sa rozhodneme, že si založíme spoločný život niekde inde, možno sa rozídeme,“ priznala vo vyjadrení, ktorého celé znenie nájdete >>>TU<<<.

Podľa všetkého sa však zdá, že k tomuto radikálnemu riešeniu má dvojica pekne blízko. Barbora na svoju sociálnu sieť pridala znepokojujúci odkaz, ktorý bol zrejme smerovaný jej druhej polovičke.

Nemusíš podvádzať, aby si niekoho stratil,“ znel začiatok citátu, s ktorým sa sympatická ryšavka stotožnila. „Stratiť niekoho môžeš aj nedostatkom komunikácie, pozornosti a rešpektu. Nie je to vždy o tom, čo urobíš. Niekedy je to o tom, čo neurobíš,“ vyjadruje príspevok, ktorý šokoval väčšinu jej sledovateľov.

Foto: Instagram