Žeby vyšli z kurzu? Obľúbené dievčatá Cuky & Luky, Kaki and Laki alebo jednoducho povedané Zuzana Šebová a Peťa Polnišová boli dlhšie obdobie tvárami slovenskej banky, do ktorej lákali svojich fanúšikov na jednoduchý slogan: ,,To sa opla…” Ako sa však zdá, populárne komičky tentokrát vystriedali ďalšie známe tváre, ktoré k predmetnému sloganu zverejnili svoje prvé video.

,,To sa oplááááá,” znie slogan jednej z najväčších slovenských bánk, ktorej ,,maskotmi” boli v poslednom období snáď najpopulárnejšie slovenské herečky, Peťa Polnišová a Zuzka Šebová. Kým dievčatá ironickým spôsobom propagovali účet pre mladých, tentokrát sa banka rozhodla vystriedať obľúbené komičky a nahradiť ich mladšími tvárami, a to Matejom Zrebným a hercom Lukášom Frlajsom. Chalani sú aj so svojou partiou, s ktorou točia zábavné videá, medzi mladými ročníkmi mimoriadne obľúbení, a preto sa niet čo čudovať, že sa stali tvárami reklamnej kampane na účet pre mladých práve oni. Nuž, len to video, ktoré sa k nej snažili natočiť ostalo v istej miere nepochopené: :)

Foto/Video: YouTube, Facebook

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Deny
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)