Lucia Sládečková je ženou mnohých tvárí. Vďaka profesionálnemu make-upu sme ju mohli vidieť už v mnohých podobách, avšak svojím najnovším imidžom poriadne vyrazila dych. Slobodná mamička stavila na letný trend, vďaka čomu vyzerá na nepoznanie!

Lucia Sládečková, známa najmä pod umelecným menom Lucid, sa vďaka svojim šikovným ručičkám stala na Slovensku poprednou make-up artistkou. Slobodná mamička dokonca nedávno priznala, že si v niektoré dni dokáže zarobiť až neuveriteľných 1500 eur v priebehu pár hodín.

To, že Lucia rozumie súčasným trendom, dokázala aj svojou najnovšou premenou. Prominentná vizážistka sa totiž po dlhých rokoch ukázala bez blonďavej koruny krásy, ktorú vymenila za farebný účes vhodný na príchod jari a leta.

Musíme uznať, že Lucid pristane zrejme všetko a s fialovými vlasmi vyzerá ešte mladšie, dokonca svojím vzhľadom pripomína americké trendsetterky. Mladá mamička však neskôr priznala, že sa nejedná o trvalú farbu, a tak je možné, že sa do leta chystá ešte poriadne zaexperimentovať.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/MakeUpByLucid