Miro Jaroš je medzi najmenšími vnímaný doslova ako boh. Aj preto býva spevák často pod tlakom, ktorý naňho vyvíjajú rodičia prostredníctvom rôznych prosieb pre svoje deti. Niektoré z nich sa ale u obľúbeného interpreta s pochopením nestretávajú, kvôli čomu sa nedávno dostal do konfliktu.

Krstná mama istej Mirovej fanúšičky sa rozhodla speváka kontaktovať s veľkou prosbou. Jej prianím bolo, aby detský miláčik nahral pre vážne chorú Karolínku povzbudivé video, v ktorom by ju motivoval k tomu, aby jedla potrebné lieky. Bývalý SuperStarista však v tejto veci pomôcť odmietol.

 „Komunikovala s ním moja sesternica. Mohol si nájsť chvíľku, aby chorému dievčatku venoval aspoň nejaký odkaz. Zahrajko s tým nemal problém a aj Smejko a Tanculienka hneď na druhý deň nahrali odkaz, aby sa držala, bojovala a papala liečiky. A on nás takto chladne odbil, že na to je rodič, aby vysvetlil dieťaťu, aby papalo liečiky. Som z jeho reakcie sklamaná, pracuje s deťmi a nenašiel si päť minút, aby povedal „držkaj sa, vylieč sa!“ pre Nový Čas sa vyjadrila sklamaná mamina spomínaného dievčatka.

Miro má iný názor

41-ročný Žilinčan sa na vzniknutú situáciu pozerá z iného uhla, nakoľko je toho názoru, že by v podobných záležitostiach nemali rodičia delegovať svoje úlohy niekomu cudziemu.

„Aj keď to dotyčná pani tak nevyhodnotila, chcel som jej pomôcť. Vzdor dieťaťa je nepríjemná, ale riešiteľná vec. Som presvedčený, že výchova detí je v prvom rade na rodičoch a nie som stotožnený s tým, že ja mám byť ten, kto má suplovať ich výchovu,“ Jaroš objasnil pre Nový Čas. ,,Myslím, že nie je v poriadku, ak sa očakáva, že problém s trucujúcim dieťaťom majú riešiť ich obľúbení interpreti, čo som jej slušne vysvetlil a napísal som jej, že im držím palce,“ doplnil.

Napokon vraj úspešný hudobník obdržal nepríjemné správy, v ktorých stálo, že sa dotyčná postará o to, aby mu zničila meno. ,,A mama dievčatka ma atakuje na sociálnych sieťach, namiesto toho, aby venovala zvýšenú pozornosť dcérke, ktorá ju potrebuje,“ smutne skonštatoval Miro, pričom celé jeho vyjadrenie ku konfliktu s mamou a krstnou mamou Karolínky si môžete prečítať nižšie.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Čas.sk, Facebook/Miro Jaroš | Foto: Instagram/jarosmiro