Aktraktívna speváčka Veronika Nízlová včera šokovala svojich fanúšikov a potvrdila chýri o tom, že sa pod jej srdcom nachádza dieťatko. O jeho otcovi však až doteraz Vebi zaryto mlčala.  

V decembri minulého roku súd definitívne Twiinsku rozviedol s bývalým manželom Tomášom Krúpom a od tej doby sa po boku známej brunetky neobjavil žiaden nový muž. A hoci sa niektorým fanúšikom zdalo, že jej vykúka tehotenské bruško, v posledných dňoch kráska hovorila iba o návrate do pracovného kolotoča. Avšak nakoniec tí, čo stavili na kartu, že je Vebi v očakávaní potomka, vyhrali.

,,Už to asi viac neskryjem!. V novembri budem mať tú česť byť “mama”. Je to najkrajšia úloha v mojom živote a teším sa, že sa mi tento sen splní. Neviem sa ťa dočkať, lásočka moja milovaná,“ napísala na svoje sociálne siete budúca mamička, čím spustila nové špekulácie. Tie sa pre tentokrát týkali otcovstva. Po 24 hodinách sa k téme otca dieťaťa Veronika rozhodla po prvý a aj poslednýkrát vyjadriť.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Hoci s ockom dieťatka nie sme spolu, vždy mu budem vďačná za tento dar. Dohodli sme sa, že jeho meno nebudem zverejňovať. Takisto rešpektujem jeho rozhodnutie, že nebude súčasťou nášho života. Želám mu všetko dobré. Vzhľadom na toto jeho rozhodnutie sa viac k téme “otec dieťaťa” nebudem vyjadrovať ani tu a ani v médiách,“ uviedla na Instagrame slobodná kráska. Tá sa rozhodla identitu druhého rodiča strážiť. 

Foto/Zdroj: Instagram/veronikatwiins