Z mimoriadne obľúbeného rapera Kaliho je po uplynulom víkende šťastný ženáč. Popetovaný fešák rozhodne prežíva prekrásne obdobie, keďže môže dni tráviť po boku milovanej dcérky Nelky a dnes už manželky Alice. Hoci sa dvojica ešte zábermi z veľkého dňa veľmi nechváli, predsa len uniklo niečo, z čoho padnú na zadok nielen fanúšikovia sympatických rodičov.

Kali a Alicka si v sobotu siedmeho septembra pred oltárom sľúbili vernosť až za hrob. Ich šťastie perfektne dopĺňa sedemmesačná dcérka, ktorá hlboko v otcovom vnútri prebudila nefalšovanú lásku.

Kali dcéra

Hoci sme už mali možnosť obidvoch mladomanželov zahliadnuť v nádhernom svadobnom odeve, snímku priamo z obradu doposiaľ ešte nik nezverejnil – až doteraz! Vďaka svadobnému fotografovi sa široká verejnosť konečne môže pokochať priam dychberúcimi zábermi mladých zaľúbencov, z ktorých srší láska na každom kroku.

Štyri dni po prominentnom sobáši na svetlo sveta prenikla neskutočne romantická momentka, zachytávajúca najdôležitejší životný okamih priamo spred oltára. Pri pohľade na pôvabných novomanželov nemôže nikto pochybovať o tom, že tento párik je pre seba ako stvorený!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

kali svadba

Zdroj: Instagram/frank.stabrila | Foto: Instagram/frank.stabrila, dezertkalimusic