Pôvabná blondínka si súkromie stráži a tváričky svojich ratolestí veľmi na Instagrame neukazuje. Teraz však Ivana Gáborík urobila výnimku a fanúšikovia tak mohli vidieť aspoň kúsok z jej prvorodenej dcérky Belly. 

Charizmatická tanečníčka je vzorom pre mnoho dám, či už v oblasti krásy, zdravého životného štýlu či varenia. Sledovatelia sa, samozrejme, zaujímajú aj o osobný život Ivany Gáborík a vždy sa potešia, keď na sociálnej sieti uverejní i nejaké zábery s rodinou. Avšak manželka slovenského hokejistu väčšinou detičky fotí odzadu alebo tak, aby ich podobizeň nezachytila.

ivana gaborik

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Teraz vzala infulencerka staršie dievčatko na výnimočnú akciu a malú princezničku ukázala dokonca aj spredu. ,,Máme za sebou návštevu prvej tanečnej súťaže v spoločenských tancoch a Bella sedela na stoličke a s nadšením sledovala každý jeden pár,“ zdôverila sa rodáčka z Nitry. Na snímke tak followeri konečne môžu vidieť časť tváričky Ivkinho zlatíčka, ktoré pravdepodobne pôjde v maminkiných šľapajách. 

,,U nás doma sa každý deň tancuje a sukňa alebo šaty nemôžu v jej outfite dňa nikdy chýbať. Vedela som, že ju poteším, ak sa pôjdeme pozrieť,“ dodala 36-ročná kráska.

ivana gaborik

ivana gaborik

Zdroj/Foto: Instagram/iversanns