Prasklo to! Najväčšie tajomstvo ukrývajúce sa v hlavách všetkých účinkujúcich konečne vyplávalo na povrch. Stalo sa tak počas voľby prvého duelanta, kedy sa farmári usadili za stôl a jeden z nich to už nevydržal. Odhalenú pravdu vyložil s poriadnou dávkou zhnusenia.

Ako sme vás už skôr informovali, na televíznych obrazovkách sa odohralo jedno z najväčších klamstiev histórie Farmy. Hráči totiž počas celého priebehu natáčania podsúvali Ibrahimovi Maigovi bravčové mäso napriek tomu, že vedeli, že mu jeho viera tento typ potravín striktne konzumovať zakazuje.

Poprvýkrát o tomto probléme prehovorila Renáta, keď si Maiga zakúpil na trhu špekačky v domnienke, že ide o teľacie mäso. „Veľakrát to tak bolo, že sa robilo jedlo na masti a sme mu povedali, že na oleji,“ predniesla bez hanby, napriek tomu, že sa spevák častokrát vyjadroval o pravidlách svojej viery.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Ako sa hovorí, lož má krátke nohy, a tak ani tento podvod nezostal dlho bez následkov. Ibrahim totiž vo svojom obede našiel kus slaniny, i keď mu ostatní tvrdili, že sa tam nenachádza, pričom neskrýval poriadnu dávku sklamania a pobúrenia. Toto vyjadrenie však šokovalo slúžku Dadu, ktorá mala prípravu danej polievky na starosti.

Nakoniec sa ale našiel úplne iný vinník. Renáta sa pred všetkými priznala, že slaninu do polievky vhodila práve ona, čo veriaci umelec zvládal len veľmi ťažko a zdá sa, že v hre jej to dá ešte poriadne pocítiť.

 

Zdroj/Video: Streamable.com/YouTube | Foto: YouTube. Facebook/Farma

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.