Už je tomu nejaký ten rôčik, čo Martina Kmeťová, známa pod umeleckým menom Tina, zavesila spevácku kariéru na klinec. Pred pár dňami nám ale opäť konečne pripomenula, aké nádherné zlato vo svojom hrdle skrýva!

Tina odštartovala svoju spevácku kariéru v roku 2003, keď mala len 19 rokov. Mladá čokoládka s podmanivo zamatovým hlasom si ale skladbami v štýle RnB a vystupovaním podmanila ľudí natoľko, až získala post moderátorky v Česko Slovenskej Superstar.

Tina

V súčasnosti sa však Tina venuje najmä manželovi, známemu raperovi Separovi, a dvom detičkám – Leovi a Aničke. Okrem toho krásna východniarka svoju energiu plne sústreďuje do pripravovaného projektu, ktorým by mala byť škola pre deti.

„Čo z toho, že ma budú hrať rádiá, vysielať televízie, budem sa fotiť do novín a koncertovať pre iných, keď moje deti budú celé dni mrhať čas v škole, o ktorej viem, že absolútne nespolupracuje so zdravým vývojom mozgu a potichu zabíja kreativitu,” vyjadrila sa pred časom Tina, ktorá týmito slovami fanúšikom vysvetlila pravý dôvod, prečo sa kariéru speváčky rozhodla ukončiť.

Tina

Popri svojich prioritných aktivitách si však ambiciózna mamička z času na čas predsa len zaspieva. Dôkazom toho, že to v tomto smere ide Tine aj po rokoch stále dokonale, je krátke video, ktoré sa na jej Instagrame stretlo s obrovským úspechom.

,,Ty tak pekne spievaš! Nepíšem komenty, ale mala by si začať spievať a zabiť všetky dnešné “speváčky,” odkázala rodenej Prešovčanke jedna z fanúšičiek. ,,Najlepšia speváčka na Slovensku! Prosím, spievaj častejšie,“ myslí si ďalšia, pričom podobných komentárov o tom, aký má Tina nádherný hlas, je omnoho viac. A my s nimi rozhodne súhlasíme!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

https://www.instagram.com/p/Bwhxp_9F7sM/

Zdroj/Foto: Instagram/tinaslovakia