Tak a je to tu! Ešte pár dní dozadu populárny Patrik Vrbovský veselo zverejňoval fotografie moderátorky Jasminy Alagič s bruškom a dnes si v náručí hrdo nosí svoj najcennejší poklad. Slávni rodičia sa už dokonca konečne dočkali momentu, kedy si malého Sanela mohli z pôrodnice priviezť domov, a je zjavné, že si prvé chvíle v trojici náramne užívajú.

Balkánska kráska Jasmina Alagič a raper Rytmus sa len prednedávnom stali šťastnými rodičmi, keď sa im narodil prvorodený synček Sanel. Nadšený hudobník sa s rolou novopečeného otecka ešte stále iba stotožňuje a vôbec sa netají tým, že okamihy s vlastným novorodeniatkom sú pre neho na neuverenie.

Jasmina Alagic porodila

Po štyroch dňoch strávených v špičkovom súkromnom sanatóriu sa rodinka konečne premiestnila do priestorov luxusnej vily, kde už bolo na príchod dlho očakávaného drobca všetko dôkladne nachystané.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Jasmina Alagič Sanel

Rytmus aj Sanel žiaria šťastím

Drsného rapera hlboká láska k manželke a synovi mení natoľko, že svojich najbližších na dennom poriadku zahrňuje verejnými vyznaniami a osobnými zábermi zo súkromia. Najnovšia snímka, zachytávajúca čerstvé okamihy bezprostredne po návrate z kliniky, zase raz valcuje Instagram – Rytmus sa ukázal v tej najnežnejšej póze, kedy po boku nevinného anjelika zažíva spoločný spánok otca so synom.

,,Ešte pred pár dňami som si nevedel predstaviť, že s mojim synčekom budem zaspávať v našom dome a je to tu. Poviem vám tak, dlho som si užíval, cestoval, plnil sny, ale toto sa nedá porovnať s ničím. Mať dieťa z lásky je dar,” vyznal sa z hlbokých emócií.

Pri pohľade na podarenú dvojicu vám ale určite neunikne jeden neskutočne krásny detail – tvár malého novorodeniatka zdobí nežný a sladký úsmev, dokazujúci, že sa v prostredí teplého domova po boku starostlivých rodičov určite cíti absolútne spokojne.

Rytmus Sanel

Zdroj: Instagram/Rytmusking | Foto: Instagram/Rytmusking, Jasmina_alagic