Najúspešnejší slovenský raper Patrik Vrbovský sa netají tým, že momentálne prežíva najšťastnejšie obdobie svojho života. To, čo hľadal, našiel pri moderátorke Jasmíne Alagič, s ktorou tvorí momentálne najmedializovanejší pár česko-slovenského šoubiznisu.

Po tom, ako známa dvojica priznala spoločný vzťah, nastal obrovský rozruch najmä v radoch fanúšikov jeho bývalej partnerky Dary Rolins. Zo vzniknutých drám či útokov na jeho osobu (dokonca aj zo strany celebrít) si však Rytmus ťažkú hlavu nerobí a na svojich sociálnych sieťach naďalej zverejňuje príspevky, ktoré jednu časť sledovateľov pozitívne motivujú, zatiaľ čo tých druhých “vytáčajú do nepríčetna”.

Negativita je však vec, od ktorej sa úspešný raper snaží čo najviac izolovať- a práve preto sa rozhodol blokovať všetkých negativistov či neprajníkov, ktorí si na jeho profil chodia vyliať vlastnú zlosť.

Najnovšie dokonca Patrik zverejnil vyjadrenie, v ktorom prehovoril o šťastnom živote. Podľa jeho slov si ho zaslúži každý, kto oň dokáže zabojovať. Nakoniec nezabudol podpichnúť všetkých hejterov tým, že zmienil svoj vzťah s exotickou Jasminou, ktorý je preňho základ v budovaní akéhokoľvek šťastia.

Rytmusove vyjadrenie o šťastnom živote

Foto: Instagram l Video: Streamable.com